Тренажер з психології - твій помічник у важку хвилину

В межах співпраці ювенальної поліції та «Благодійного фонду «ХепіМайндХелп» створено «психологічний онлайн тренажер для підлітків», який є актуальним для поліпшення соціально-психологічного стану дітей, зниження стресових та депресивних станів у дітей та підлітків.

Інструкція щодо використання онлайн-тренажера

«Психологічний тренажер для підлітків»

 

1. Вправи у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» надаються безкоштовно.

2. У додатку також можна знайти макет для друку та розповсюдження в соціальних мережах, на відомчих інтернет сторінках, групових чатах, тощо з QR-кодом, який переадресує на потрібний розділ.

3. Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням: https://happymind.help/teen.

4. Рекомендований вік для самостійного використання підлітками – починаючи з 13-14 років.

5. Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом із батьками (опікунами) чи фахівцями з психологічного здоров’я.

6. Користувачі можуть використовувати онлайн-тренажер самостійно на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері.

7. Вправи можливо робити у випадковому порядку щодня або за потреби.

8. Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для  самостійного поліпшення психологічного здоров’я, водночас у разі ознак психічних захворювань необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.  

9. Розроблені у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» завдання дозволяють покращити психологічний стан в цілому та зокрема у разі наступних проблем:

  • початкова депресія (втома, погіршення стану здоров’я, злість та дратівливість тощо);
  • стрес, пригніченість;
  • тривожність (емоційне хвилювання);
  • апатія (відсутність почуттів);
  • сум (невеселий важкий настрій);
  • порушення сну та інші.

Управління ювенальної превенції


QR-код доступу до тренажера:

 


Друк   E-mail