Організація післядії. Висновки

"Організація післядії. Висновки Виступ Бойко Л.П., Виступ Зарічної Т.П., вчителя початкової школи, голови ШМО вчителів початкових класів 4 лютого 2021 року під час панельної дискусії на тему: «Методика підготовки масового заходу». 

VІ етап – організація післядії

На цьому етапі виконують рішення, ухвалені загальними зборами, вносять зміни у творчі доручення мікроколективам, пишуть статті за матеріалами заходу, планують новий захід тощо.

Колективна творча діяльність різноманітна за формами та змістом. Вона стає центром цілої серії колективних творчих заходів різних видів.

Зміст діяльності вихованців:

На основі проведеного аналізу діти разом з педагогом визначають наступну діяльність колективу і вносять у неї необхідні корективи.

Зміст діяльності та позиція педагога:

Педагог навчає вносити корективи в діяльність, указує на необхідність використання досвіду в процесі організації та проведення аналогічних масових заходів.

Досконало підготовлені та майстерно проведені масові заходи є ефективною формою виховної роботи. Вони сприяють створенню піднесеного, радісного настрою у вихованців, формуванню в них організаторських здібностей, розвитку пізнавальних інтересів, практичних умінь і навичок. Завдяки їм і педагоги мають змогу виявити свій професіоналізм, комунікативні, креативні і конструктивні уміння і навички.


Друк   E-mail