Семінар, присвячений підготовці DSD-іспиту у Львові

З 10 по 12 листопада 2020 року заступник директора зі спеціалізації Миронченко М.М. та вчитель німецької мови Роланд Хартман взяли участь в семінарі, присвяченому підготовці до письмової та усної частин DSD-іспиту.

 Захід був організований Центральним відомством у справах середньої освіти за кордоном ФРН та проходив в ліцеї № 28 міста Львова. Крім нашої школи, в ньому взяли участь представники  київських DSD-шкіл №№ 14, 53, 167 та 239, гімназії з міста Шостка, DSD-шкіл з міст Чернівці, Львів та Івано-Франківськ. Ті ж, хто не зміг прибути на семінар особисто, долучились до занять он-лайн.

Протягом трьох днів учасники семінару працювали над вимогами до письмового твору та усної частини іспиту. Слід зауважити, що екзамен на Німецький мовний диплом DSD II у разі успішного його складання є для учнів вхідним квитком до німецьких університетів. На іспиті DSD-кандидати робитимуть не тільки завдання з читання та аудіювання, а й напишуть детально та в науковому стилі твір на певну тему, який буде перевірятись в Німеччині. Тому викладачі – носії німецької мови Аренс Д., Хартман Р. та Ліхтенберг К. докладно пояснили вчителям структуру письмового твору, з яких частин складається аргументація, як формулювати аргументи та наводити приклади. При цьому вчителі працювали індивідуально, в парах та групах.

Викладач – носій мови Мануш Ш. навчила учасників семінару, як правильно готувати кластер для усної частини DSD-іспиту. Координатор з німецької мови Йегглє К. дав вказівки, на що звернути увагу учням при виборі теми для презентації.

 

Наприкінці слід додати, що вчителі не тільки отримали нову інформацію, а й мали цікаву культурну програму, що включала виставу «Ромео і Джульєтта» в драматичному театрі імені Марії Заньковецької та пішохідну екскурсію в центрі Львова протягом двох з половиною годин німецькою мовою.

Як це було? - Дивиться сами:

 

 

 


Друк   E-mail