Конференція "Розвиток та перспективи ДСД-програми в Україні"

З 24 по 27 вересня 2019 року в місті Івано-Франківськ у спеціалізованій школі № 5 відбулась конференція заступників директорів з іноземних мов на тему «Розвиток та перспективи ДСД-програми в Україні»..

У заході взяли участь представники 24 ДСД-шкіл з усіх регіонів України, в тому числі з київських шкіл №№ 239, 53, 167, 14, 149, 40. Від спеціалізованої школи № 40 була Миронченко М.М. Заступники директорів звітували про діяльність ДСД-команд в школах, успіхи, досягнення та проблеми. Координатори з німецької мови Центральної служби з питань освіти за кордоном ФРН Крістоф Йєгглє та Дітер Йєшке проаналізували результати ДСД-іспитів в регіонах України, ще раз наголосили на значенні Німецького мовного диплому для університетів Німеччини. Вони зупинились також на особливостях формату усного та письмового ДСД-іспиту рівня A2/B1 та B2/C1 та підкреслили вимоги до результатів цих іспитів. Велику увагу було приділено також написанню учнями міжнародних порівняльних робіт «На шляху до Німецького мовного диплому» рівня A1/A2. 

З великим задоволенням вчителі німецької мови опинились в ролі учнів: під керівництвом своїх німецьких колег вони попрацювали в творчих майстернях «Театр та імпровізація на уроках німецької мови» та «Поетичний переклад українських народних пісень на німецьку мову», отримали багато цікавої та корисної інформації з питань методики викладання німецької мови як іноземної. 

Для педагогів було організовано екскурсію німецькою мовою по чудовому місту Івано-Франківську та відвідування концерту в обласній філармонії. 

Без сумніву, можна зробити висновок, що завдяки участі в даному семінарі заступники директорів отримали нові імпульси та цікаві ідеї для подальшої творчої роботи в ході підготовки учнів до ДСД-іспитів.

Марина Миронченко 

 

 


Друк   E-mail